سال 1399 جهش تولید از دیدگاه مقام معظم رهبری

آخرین اخبار

بیانیه کانون بسیجیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد داراب در حمایت از دکتر ولایتی

از دانشگاه است که باید سرنوشت یک ملت تعیین شود، اگر دانشگاه را ما سست بگیریم و از دست برود  همه چیزمان از دست مان رفته است. ( امام خمینی(ره))

دانشگاه آزاد اسلامی مولود مبارک انقلاب شکوهمند اسلامی است که نقش پررنگی در رشد علمی کشور از زمان شکل گیری تا کنون داشته است، این مجموعه عظیم که از سرمایه های با ارزش ، متعهد و انقلابی فراوانی در بین جامعه ی نخبگان برخوردار است تا جایی پیش رفته که نام پر آوازه ایران اسلامی را در دنیا به عنوان صاحب بزرگترین دانشگاه حضوری برافراشته است و امروزه به برکت حضور مسئولین انقلابی و ولایی در مسیر انقلاب اسلامی قرار گرفته است.

 بدینوسیله ما اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی .احد داراب ضمن اعلام حمایت خود از مواضع انقلابی دکتر ولایتی در ایجاد تحولات عظیم علمی، اداری و فرهنگی مبتنی بر ارزش های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات مقام معظم رهبری (مدضله العالی)، مراتب انزجار خود را از بدخواهان و کینه توزان و آنانی که به دنبال تضعیف ارزش های دینی و انقلابی در دانشگاه آزاد اسلامی هستند را اعلام می داریم و برای حل مسائل و مشکلات که در تحول انقلابی پیش روی مسئولین متدین و با بصیرت دانشگاه آزاد اسلامی می باشداز هیچ کوشش فروگذار نخواهیم بود.

کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد داراب

گروه های آموزشی

امروز :

پنج شنبه, 12 تیر 1399

راههای تماس با ما

آدرس : فارس-داراب-میدان سرداران

تلفن تماس:5-53523990-071

تلفکس : 07153523900

 

 

کاربران آنلاین

ما 11 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود کاربران

1391 بیانیه کانون بسیجیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد داراب در حمایت از دکتر ولایتی. کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد داراب می باشد
Powered by Joomla 1.7 Templates